Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AirBooms

    addikt

    válasz Almosito #2315 üzenetére

    Én se tudok sokat a NAD3020-ról, mert sosem volt ilyenem (csak hallottam szólni), de az tény, hogy a 3020i újabb erősítő, áttervezett belsővel, ám állítólag a phono fokozata gyengébb lett. Ha azonban nem hallgatsz bakelit lemezeket, mindenképpen ezt ajánlom megvételre a simával szemben. Újabb és összességében szebb a hangja vonalbemenetről.

    Nem tudom, merre néztél körül, én ajánlom még ezeket a helyeket:
    [link]
    [link]
    Aztán érdemes nézelődni az ebay-en is.
    Én tavaly decemberben egy pécsi sráctól vettem nagyon jó áron egy Rotel 930AX-et, ráadásul pont itt járt Pesten, tehát még el is hozta....:) Nagyon kellemes, meleg hangja van, én a PC-met hangosítom vele, s nagyon jól ellensúlyozza a Rotel lágysága a rideg, digitális hangkártya hangot.
    Szóval, egy kis türelem, s biztosan te is találsz egy jó darabot. Mindenesetre addig is próbáálj meghallgatni ilyen erősítőket - tetszik-e egyáltalán neked ez a hangzásvilág?
    Kezdetnek mondjuk hallgass meg egy 3020i-t (ha olyat találtál), s ha jó áron adják, nagyon nem fogod megbánni!

    Ja igen, ezeknél az erőlködőknél a távszabályzásról, meg a mindenféle csilvili kütyükről mondjál le!

Új hozzászólás Aktív témák