Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #71562240

    törölt tag

    válasz dudika10 #19404 üzenetére

    Ugye, hogy teljesen felesleges volt írnom bármit is?

    Egyébként, mint már néhány hozzászólással korábban megjegyeztem, jónéhány "duplavakteszt" tapasztalatom is van, például kábel témában is, akár digitális jelvezetésre vonatkozólag is. Sokmindent MÉRTEK is már ezügyben (is), de mint ígértem, nem térek a témára vissza, csak az újonnan felvetett rezgésmentesítő alátétek ügyére, akár erősítő alá is. E témában (is) számtalan MÉRÉST (is) találhatsz (akár színvonalasabb hifi szaklapokban, mint például Hi-Fi Magazin, Hi-Fi News and Record Review, Audio, Stereo, Hi-Fi Choice...), ha a fülednek nem hiszel, miszerint adott állványokon-asztalokon mennyivel más elektromos jelcsomag jön ki az erősítő kimenetén (és aztán tovább természetesen a hangszórón), mint más álványokon. De, mint mondtam, tőlem függetlenül ez ugyanolyan lompos tudományos és valóságos közhely, mint hogy a Föld nem lapos (és nem gömbölyű), hanem geoid alakú. Ha te erről vitázni akarsz, azon én nem tudok segíteni, de a szándékod éppen annyira indifferens, mint ha a Föld alakjáról akarnál vitázni. Túlhaladta a világ régen a te kérdésedet, csak te nem vetted észre.

Új hozzászólás Aktív témák