Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • contaxg

    veterán

    válasz KMT #15440 üzenetére

    1. alig kapna javaslatot - Ez nem mennyiségi kérdés! Inkább kapjon félötleteket, de sokat? :O
    2. mi a garancia, hogy ha nekem bejött, neki is tetszeni fog? És arra mi a garancia, hogy ajánlasz neki egy dobozt és az nem jön be nála?
    3. ha olyat ajánl az ember (meghallgatásra, nem vételre!), amiről sokan jó véleménnyel vannak és/vagy nagyon kevesen írnak róla rosszat, azzal nehéz félre lőni - És ezt nem lehet kiterjeszteni erősítő/hangdoboz párosra? :F
    4. én úgy vettem észre, hogy felhasználói véleményeket olvasva elég jól be lehet lőni egy eszköz hangját. csak tudni kell, kire szabad hallgatni. - Olvasva soha nem lehet egy eszköz hangját belőni ;)
    5. szép dolog a szinergia, de elég ritka, hogy két "külön" jó hangú eszköz rosszul zenélne együtt - Pontosan ezért írtam, hogy egy behallgatott párost kellene ajánlani :)
    6. úgyis meghallgatja (ha van esze) - Esze van! Lehetősége a távolság miatt annál kevesebb. :R

    [ Szerkesztve ]

    A jó zenehallgatáshoz nem feltétlen kell minőség. Az egy intellektuális kaland, amit mindenki a saját szintjén élhet meg. A hifi egy eszköz ami ezt az élményt fokozza, de nem feltétlen szükséges hozzá.

Új hozzászólás Aktív témák