Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • looser

    addikt

    (#10625) CséZé: OK, így már tiszta :) Nehogy beszólásnak vedd, magam ezért cseréltem le az EMU 1212-t; kellett a nagy hűtő a 4580-re :D
    De most megvettem az avx-en hirdetett Infrasonic Quartet hangkarit, egész jókat írnak róla, a Behringer meg megy a laptopra...

    (#10628) Ebit: erre nem is gondoltam volna, viszont pont ma, L4D1K által mutatott hangfalkábel kissé elbizonytalanított, miszerint 2x2,5m-esért 16e Ft-ot kér a hivox, pedig a Cat7 kábel jó minőségű banánokkal ennek töredékéből megvan. Szóval ez elbizonytalanított, mert olyan hozzászólást is olvastam, hogy hangzásban a 3x olyan drágább hangfalakat is veri tuning után. Ettől függetlenül nem hiszem, hogy ne lenne jobb a beavatkozás után, esetleg kissé túlárazott a dolog. Viszont rendkívül elégedett vagyok most a kis Tannoyokkal és a Balmorhea is úgy szól, hogy a szőr feláll a hátamon (az örömtől, persze :D )
    Szóval mi a te véleményed a tuningról? Akár cd, erősítő vagy hangfal esetén? Apropó, még cd-t szeretnék venni, azután megállok. Egy időre biztosan :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Mindent tudok a rákászszakmáról...

Új hozzászólás Aktív témák