Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rolesz92

    tag

    Sziasztok! Új vagyok még a témában, a segítségeteket kérném. Pc-hez szeretnék rendszert jelenleg egy Genius HT 5.1-et használok alaplapi kártyával zenehallgatásra(ezt kéne túlszárnyalni), de most gondolkodom egy erősítő és hangfalak beszerzésén. A szobám viszonylag kicsi 16nm szóval ahogy eddig megtudtam a topikból állóhangfalak kizárva.
    Erősítőre egy használt Denonra gondoltam, linkelhetnétek, hogy melyik lenne jó.
    Hangfalakból megtudtam hogy főleg housera JBL lenne jó. Találtam használtan egy JBL LX44G-t 30 ezerért, de az állítólag nagyon régi szóval nem tudom... Viszont van újonnan JBL Control One 35 ezerért ez elvileg 3 utas, de erről a típusról nem tudok semmit. jó lenne ez?
    Hangkártyából meg jó az alaplapi vagy ehhez a rendszerhez már megéri cserélni? Tudom, hogy az e-mu a legjobb 17k körül mennek használtan, szóval ha azt mondjátok megéri lehet megfontolom...

    Ja és a legfontosabbat hagytam ki hangerőben bőven elégedett vagyok a jelenlegi rendszeremmel ezt is legtöbbször negyed maximum fél hangerőn hallgatom, szóval csak a hang minőség szempontjából érdekelne az egész...

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy S

Új hozzászólás Aktív témák