Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • Gál István

    senior tag

    Tegnap szűk egy óráig hallgattam az új tápkábellel a rendszert. Amit elsőre észrevettem az az hogy egy Mannfred Mann számon egy basszusgitár téma amit eddig nem is igazán hallottam kivehetően az hirtelen előkerült tisztán egy nagyon halk és visszafogott szintetizátorral egyetemben. A mélyebb hangszínekben még hasonló pozitív változásokat értem el. Összességében úgy tapasztaltam hogy a sávszélek lefele kitolódtak.

    Azonban ez volt az egyetlen pozitívum tekintve hogy marhára taknyos voltam és fel is idegesítettem magam hogy az a kiváló felbontás meg eltűnt és minden más hang a mélyen kívül nem a saját helyén volt. Mosott volt minden más. Az összkép így nem tetszett és ennek neki kell ülnöm még egyszer tiszta fejjel mert így megfázva hosszabb ideig idegesítően hallgathatatlan. Mivel ült a takony a fülemen így alig hallottam valamit a dinamikából és a részletekből, pedig tudom hogy amióta összeállt az Arcam + MA páros azóta sokkal nagyobb felbontást és szélesebb spektrumot kell hogy kapjak. Összességében marhára nem erre számítottam de megnyugtattam magam mert a tévét is alig hallottam halkabb hangerőn a sok dzsuva miatt ami a füleimben tolongott.

    Remélem 1-2nap és kitisztul a fejem, aztán írok ismét a tapasztalataimról.

Aktív témák