Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz .: JuSzT :. #91553 üzenetére

    Komolyan mulatságos arcok. :)

    Ijk: Gondolom nekem szólt a PH nagyúr véleménye! :) Nézd, én csak bedobtam egy videót, ami elgondolkodtatott, plusz némi háttérinfót a velem történtekről. Azért mert meg mertem kérdőjelezni a mindenható táplálék kiegészítők minőségét, már azt jelentené, hogy közöm nincs az edzéshez?
    Hmm. érdekes elgondolás, én nem észt osztani jöttem ide hanem normálisan beszélgetni a témában, csak nem értem miért kell kapásból az embert leoltani, azért mert esetleg nem értünk vele egyet? 96-ban már komolyan edzettem, elmondom neked, hogy a terembe nem egy olyan arc járt, aki 55 évesen, kb 40 év súlyzós edzés alatt nem szedett táplálékkiegészítőt, még is nagyon masszívak voltak. Se erőben se fazonban nem voltak gyengék. Csak ők még más generációból voltak. Igen sokat tanultam tőlük. Amúgy meg a teremben mindenki jól tudta ki szed szert és ki nem, családias hangulat volt, bárki be tudta szerezni ha kell és tudtam, hogy semmit nem szedett az a pár "öreg".
    Nem állítottam, hogy mindenkinél jobban tudnék bármit is, csak van egy véleményem, de bocs, hogy írni merészeltem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák