Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • God Vazzeg

    veterán

    válasz BÁ Nutrition #522 üzenetére

    Háát nemtom. Neki van egy elképzelése, és aki nem fér bele az mind kis buzi. Sokan sokféleképpen élünk, csak a topikban is ahányan vagyunk annyi féle képpen edzünk és mások a céljaink. Miért kevesebb a Tomics mint én? Vagy le kell nézni azt aki nem olyan szinten van mint amit én elvárok? Honnan tudja ő (bunny) hogy aki férfi modell kategóriában indul az egy kis picsogó kislány?? Ismerek olyat akinek kb ilyen testalkata van és k1-ezik. Biztos kis nyomorék :K

    Ebben a sportban is vannak szintek. De ez nem azt jelenti hogy aki nem üt meg egy szintet az kis kötsög, hanem nagyon sok mindent jelenthet, lehet nem is akar komolyabb szintű fizikumot, esetleg tényleg modell és nem lenne jó a munkája miatt ha izomszörny lenne, vagy esetleg ektomorf és nem vállalta be a roidokat.

    Ezzel nem akarok védeni senkit se, de szerintem fasság a bunny féle "mindenki kislánykodó kis buzigyerek aki nem annyira izmos mint én kitalálom" téma :U

    A példaképes dolog viszont teljesen helytálló, ne azért legyen valaki példakép, mert izmos, hanem azért mert valamit képvisel, egy hozzáállást vagy egy filozófiát. Tudjunk vele azonosulni!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák