Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz deniro2 #30590 üzenetére

    Igen te már kiszámoltad az arányokat, csak kifelejtetted a számolásból a magasságát, ami kb akkora mint az enyém, tehát innentől kezdve az egészet le lehet húzni a wc-n, mert itt senkinek köze nem lesz azokhoz az arányokhoz. Amúgy is egy legendás profi testépítő arányaival példálózni hobbi testépítők között, nem kicsit túlzás szerintem.
    Nem vagyok szószólója a hc lábedzésnek, legfeljebb a lábedzésnek. Én kérek elnézést ha azt tartom normálisnak egy ilyen testépítő jellegű topikban ha ugyanolyan fontos a lábedzés mint a felsőtest edzés.
    Nem tudom pontosan ki milyen lábedzést csinál, ha valaki 3 ismétléses 180 kilós guggolással tudja megadni a szükséges terhelést vagy 30x50 kilós guggolással az ő saját dolga, lényeg az eredmény és hogy ne sérüljön le. Én nem fogok ilyen versenyekbe beszállni, hogy ki mitől kerül előbb kórházba.
    A karos dologra meg inkább csak annyit mondok, hogy szerintem mindenki tisztában van azzal hogy 40-es karokért is bizony kőkeményen meg kell dolgozni.

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák