Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AssAssynn

    őstag

    válasz Nightmare #21089 üzenetére

    Na elolvastam a kapszula azon részét, ami érdekelt most hirtelen.
    78. oldal
    "A súlyzós edzés mellett végzett aerob edzés célja is kettő: egyrészt közvetlenül zsírt bontunk vele, másrészt fokozzuk a zsíranyagcserét. Megtanítjuk és ösztönözzük a testünket arra, hogy a zsírt használja energiaforrásnak.
    Az aerob edzés időtartalma legyen...40perc.. bátran végezhetjük minden nap."

    Nekem ebből is az jön le, amit írtam. Ha le akarom adni a zsírt, akkor a helyes étkezés és a heti 3 súlyzód edzés mellé kell más is, ami legkönnyebben futás, biciklizés.

    + most nézem, hogy amit a testkompozíció javításról ír a 89. oldaltól az is szinte tökéletesen igaz rám, kivéve az aerob edzést (ami nekem a futás lenne, amit most nem csinálok).
    Mert az ott írt fehérje, ch bevételt tartom most is nagyon kicsi eltérésekkel esetenként és az edzés szám is annyi.
    Szóval megerősödtem abban, hogy tényleg a futás, biciklizés hiányzik most nekem, hogy lemenjen a zsír. :)

    Viszont fontos, hogy nem felejtettem el azt, amit már az előbb leírtam. Először kissé félreértelmeztem, amit írtál, szóval most ezt nem támadásként mondtam el neked, csak azért, hogy lásd, elolvastam a kapszula ide tartozó részét.

    [ Szerkesztve ]

    "Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

Új hozzászólás Aktív témák