Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz spammer #18704 üzenetére

    Nem szokásom divatfikázni senkit sem, nem is értem miért írtad ezt pont Nekem. Abban igazad van, hogy személyesen nem láttam még segíteni, de egy ilyen stílus után őszintén Te szívesen mennél hozzá segítségért, vagy akár csak egy kérdésért is (ami nem valami idióta hülye kérdés, mint általában a kérdések 80%-a) ezek után? Simán csinálhatna a kis budibilderes edzőválaszolból is egy normális szakmai részt, ahol mondjuk a normális kérdések nem vesznének el a sok baromság között. De ugye akkor meg valószínű nem lenne akkora a látogatottság. Szomorú dolog ez, de szerintem ő is egy kicsit eladta magát kurvának, pénz beszél...Csak szar dolog, hogy pont a szakmai dolgok rovására megy.....

    Mind1 nem akarok belemenni még jobban, így is elkalandoztunk már, a konklúzió számomra az, hogy az első benyomás és az ember magáról alkotott képe nagyban befolyásolja azt, hogy a külső szemlélők milyen véleményt alkotnak róla. Bár nem ismerlek személyesen, de gyanítom Te is szívesebben mész oda egy normális edzőpartnerhez mint egy olyanhoz, akiről süt a parasztság és a butaság, ráadásul ennek hangot is ad.

    Mert nem láttuk még edzeni.

    Lehet hogy jobb is ;] :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák