Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Qtya123

    őstag

    Köszi az ötleteket.
    Attól tartok Madwe áll legközelebb az igazsághoz. Amikor tricepsz letolást csinálok, ott kissé előrébb van a lábam és sosem volt gond. Itt most kifejezetten éreztem, hogy nem feszes a törzs és a belenyilallás előtt a gerincemnél éreztem, hogy valami nem oké.

    Én is arra gondoltam, hogy a merevítőkkel van a baj. De sajnos egyre inkább a gerinc az esélyes, mert most így fájós háttal is ha mondjuk plank pozícióba helyezkedek, vagy hiperhajlító mozdulatot végzek, akkor az egyáltalán nem fáj. Gondolom ha az izom lenne megsérülve, akkor érezném.

    Mikor felkelek és úgymond a felsőtest súlya ránehezedik a gerincre és függőleges terhelést kap, akkor érzem a fájdalmat leginkább. Még van 10 éve volt egy CT vizsgálatom más miatt, akkor a leleten mellékesként le volt írva, hogy kezdődő schmorl hernia van. Lehet ez ebből gyűrűzött tovább. Mindenesetre ma írok a háziorvosomnak, hogy legyen egy kivizsgálás.

    Mondjuk az fasza lesz, ha gatya a porckorong és esetleg ezt az egész edzésesdit nem csinálhatom... :(

Új hozzászólás Aktív témák