Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz SkyLine3000 #94189 üzenetére

    & #94190 TechN7ne
    Az volt a kérdés, hogy néztétek-e ott a választ, nem hogy hol kezdtétek az egészet...

    #94192 TechN7ne accountot úgy is tudnak (tudtak?) lopni, ha volt crew, amit vezettél, mert azt feltörve elérték az accountodat is... Szóval GTA feltörésért az instant windows reinstal nem indokolt!

    #94198 negyven2 És szép új világ: az elmúlt évben már a 4. dolgom tűnik el vagy nem kapom meg, és a support tárja szét kezeit, hogy nem látja, hogy teljesítettem a feltételt, amit magamnak meg megcsináltam 3*...
    Aztán meg a végén én vagyok a milyen, hogy miért nem arhiválom minden játszott órám a promóciós időszakok elejétől végéig, hogy legyen bizonyítékom, amit eredetiben (pl 3 óra, 14 giga), sem elküldeni nem tudom nekik, sem megnézni nem fogja senki.... Vagy renderelgessem maganak újra, akkor meg rávághatják, hogy szerkesztett...

    #94201 negyven2 Az online menthetőség annál nem épp előny! Még a google authentikátor is plaintext külte a seed-eket ez év elején... Backup kell, de nem felhős!

    #94206 SkyLine3000 Ha nem tudod megjegyezni akkor jó csak igazán! De hasznáj jelszókezelőt! És ha gépen van a "feljegyzett jelszavad", mint TXT, az rossz! Annál már végtelenül jobb, ha pl egy keepass XC-t használsz pont ugyanúgy! Csak legyen abból is backup!

    #94211 HussarF Kepass / KepassXC számítógépre, KepassDX androidra, és van IOS-re meg mac-re is, azt a kepass oldalán megtalálod.
    TOTP-2FA-ra meg aegis androidra, kepassXC külön állománnyal PC-re... IOS-re pont valaki felvásárolta a jó appot, így most az passzos, esetleg 2fas

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák