Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz gabesz123 #70448 üzenetére

    Már az is csoda hogy itt a TOPICBAN méltóztatott egy PH-s crewtag válaszolni. Először is köszönöm neked :R
    Már ebből ítélve is sejtettem hogy megfeneklett az online tagok száma ahogy te is írtad.

    Legutóbb 2017 vége fele játszottam. Akkor alig tudtam levakarni a crewt annyian voltunk. Szinte minden nap este 20 v. több fős sessionok voltak eladásokkal stb... Akkoriban freeroamban irtottam a népet illetve a crews sessionokben büntettem a griefereket. Megjött a kedvem egy kis GTAhoz és mivel akkoriban csak segítettem eladni gondoltam most én is kiveszem a részem a mókából. Igazából nincs már $ szükségem csak FUN miatt jöttem vissza.
    Az összes létező ismerősöm aki tolta , szám szerint 82 játékos eltűnt/felszívódott/elnyelte a föld. Keveseket akiknek volt más elérhetősége és utolértem mind ráuntak vagy elmentek RP szerverre. Írtam Hegyipapának is hogy vegyen vissza mert a PHveteránokban senki nem aktív de miután több hete lépett be :N
    Végül is mindegy de azért ledöbbentem hogy egy aktív embert sem találtam.
    Hackerek sajnos már akkor is borzasztóan sokan voltak. Egyik pillanatról a másikra elszaporodtak és felborították a sessionoket. Részemről onnantól vesztettel a Rockstar a hitelességét miután beküldtem egy ticketet egy csaló ellen ahol összeszedtem mindent róla. Screenshotokkal és egy vágott+vágatlan videóval támasztottam alá hogy a bizonyos játékos csalt. 5x egymás után indítottam újra a ticketet több héten át és minden alkalommal egy gépi szöveget kaptam. Kvázi le**sták a fejemet ... egy darabig érdekel és figyelemmel kísértem de azóta sem kapott bannt :) egy a sok eset közül. A következő rész már várós :DD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák