Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PeL

    addikt

    válasz fausto #67705 üzenetére

    Üdv. 3,5 millából már ahogy Mac is írta bele tudsz kezdeni pl. az autóbizniszbe. Kell hozzá venni egy CEO irodát, és egy autó raktárat. A kettő együtt olyan 2,5-3 millió ha nem költesz extrákra. Ezzel egyedül is jó pénzeket lehet keresni, csak elég sokat kell hozzá mászkálni. Én már vettem egy Bunkert is magamnak leárazáskor, megvan már a 3 fejlesztés is bele, ahogy nézem ez is elég jó pénzt termel ha fel van fejlesztve és folyamatosan el van látva supplyval. Viszont itt lehet pénzért tölteni bele a supply-t ha nem akarsz vele szórakozni (ilyenkor értelemszerűen nem lesz rajta akkora haszon), vagy el is lophatod, viszont ez egyedül néha kissé macerás bár azon kívül mikor a helikoptereket kéne lelődözni egy Technician furgonnal, nem volt más még eddig ami jobban megszívatott volna. Mikor elegendő stock összegyűlik a bunkerben el lehet vinni eladni, ide már több ember kell, és persze elég kockázatos mert ma pl. nekem a két furgonból kilőtt egyet egy random player egy vadászgéppel és a 330.000$ potenciális hasznom fele oda is lett ezáltal, eléggé felidegesített...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák