Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CactuS

    Arcképgyáros

    válasz Puma K #66629 üzenetére

    Nem tudom, hogy mikor raktak ki, de miért nem akkor szóltál? Miért most? Ha tudtad, hogy az a szabály, hogy láthatónak kell lennie a barátlistának és direkt lezártad, akkor nem értem a problémádat. Ez olyan, mint amikor átléped a megengedett sebességhatárt. Tudod, hogy nem szabad, de csinálod, aztán ha meg elkap a trafi, akkor megy a mellveregetés, mert a másikat akkor miért nem kapták el és téged miért. Ez ilyen, nem lehet mindig mindenkit minden nap ellenőrizni. Minden magasabb rangú tag, aki a crew dolgait intézi ingyen és bérmentve teszi bele azt, amik tud, gyerek, suli, meló mellett, ezt figyelembe kéne venni az asztal csapkodása helyett. Ha ezt nem tudod elfogadni, akkor azt hiszem ezt kár erőltetni.

    Egyébként pedig ha jól tudom, akkor kaptál erről valamilyen privát üzenetet, hogyha visszaállítod a nyilvános barátlistát, akkor visszavesznek ~ 2 hónapja. Tehát akkor az nem értesítés? Vagy az a probléma, hogy erről privátot kaptál és nem lettél név szerint megemlítve a topikban? :F

    Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Új hozzászólás Aktív témák