Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bluuzia

    aktív tag

    (#64913) szTotyy: Már 47 vagyok és még mindig hetero. :D

    Egyszer majd biztos végigolvasom az utóbbi 21 óra összes bejegyzését, de most a feléig jutva elég volt belőle.

    A témához:
    Nekem semmi problémám Ucillal, Majkeeval, Wifivel, Csabival és Valorummal sem. Szívesen játszok mindnyájukkal.
    Viszont ha már benne vagyok egy sessionben a csapattársakkal, akkor biztos nem számítok támadásra.
    Ilyen formán Nekem nem fér bele semmiféle crew-társ ugratás a játékba. Ráadásul ez nem is ugratás, hanem szemétség - finoman fogalmaztam.
    Nem azért mert fafej vagyok, hanem mert eladok vagy farmolok, ami alatt nincs szükségem ilyen dolgokra.
    Ha lenne rá igényem, tuti szólnék.
    Rengeteg lehetőség van a játékban, amikor össze lehet akaszkodni. A PH session pont nem az.
    Tessék megszervezni egy DM-et vagy TDM-et, vagy akármelyik Capture-t, amelyek igen jó mókák társasággal.
    Na ott lehet mutogatni a KD-t meg a taktikus játékot.
    De persze ezekre nem nagyon van igény.

    Viszont egyre többször olvasok rosszat és személyeskedést mind a fórumon, mind a chaten.
    Nem tudom, hogy ezeknek mi volt vagy lehetett az előzménye, de tényleg be kellene fejezni.
    Ha személyes ellentétek miatt történik, akkor meg kell beszélni vagy elkerülni a másikat.
    Ha csak "heccelés" akkor meg már leírtam róla a véleményemet.

    Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

Új hozzászólás Aktív témák