Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #11598592

    törölt tag

    Hát párszor már szóltam, és egyszer nem volt senki se aki ilyen keményen lépett volna fel kapásból az illetők ellen mint most Csabi és Grand ellen. Valahogy wifi és Creepy viselkedése eltűnik az éterben.Mikor ucil megjegyezte hogy nem töröltem Grandet, én vissza kérdeztem hogy Creepyt törölte e, annyi volt a válasz: vannak mások akiknek még fent van barát listán. Na most így erről ennyit is. Meg néha én is közel álltam az elkattanáshoz. Wifi muggerezett, másnap vissza adtam Erre ucil is kapásból. Hacsi npcket küldött rám röhögve, mert hogy még senkin nem próbálta ki. Aztán hjaj de vicces lesz Valora rá küldeni mikor az új kocsimmal hajtottam. :D Jó Hacsi 1x csinálta. :D 4ből 2x mikor wifi az mc-mben volt eladásomkor vesztettem csomagot mert valami mindig bebuggolt. :) Na de ne csodálkozzon senki hogy xy ember átmegy ramboba miután kiprovokálják. Uh most ez a 111 ládás sztori tanulópénz remélhetőleg mindenkinek és crewnek is. Másrészről sajnálom a mai nézet eltérés minden résztvevőjét. Ez a sztori előre vetítette hogy, mi fog történni nálam is egy jó idő után. Ideje már érlelődik bennem ez a lelépés gondolat. Sokaknak nem tetszik ez a baszogatósdi, beszélgettem már pár emberrel erről, neveket nem mondok. Aki meg akar találni és nem törölte se Csabit se Grandet, rajtuk keresztül megtalál! :) Üdv.

Új hozzászólás Aktív témák