Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nem tudom hogy működik pontosan, de olvastam olyasmit, hogy hasonló viselkedésű játékosokat próbál egy sessionbe rakni (pl. ezek a bad sport pontok stb.) Mivel sokszor elég agresszívan játszok és a cheaterek is öldökölnek, amit a rendszer szintén sima agressziónak lát, lehet, hogy engem ezért dob ilyen sz@rdarabok közé gyakrabban. De lehet hülyeség ez egész és nincs semmi ilyesmi.
    Vagy lehet, hogy azért is tűnik fel nekem sokkal jobban a dolog, mert ha rámkötnek, akkor én elkezdem kempelni őket. Amikor a cheater látja, hogy csak hull folyamatosan, akkor benyomja a cheatjét és egyből előbújik, hogy kivel is van dolgom. Aki nem vadász le másokat, vagy miután megölik, megy tovább dolgára, az nem biztos, hogy észreveszi a cheatert. Én sokszor járok úgy, hogy miután legyilkolnak mikor nem figyelek, akkor utánamegyek, és amikor már 3-1-nél tart a számláló 5 percen belül, akkor hirtelen öngyilkos leszek úgy, hogy nem nyomtam semmit, felrobbanok, falon át meghalok, ilyesmik. Megy is a report ilyenkor, aztán find new session. Csak ezt untam meg, hogy az utóbbi napokban, kb az összes így kialakult harcban ez volt.Amikor meg nem, akkor jött a pénzeső, vagy a régimódi teleportálós-felrobbantós cheater, a god mode-os cheater, akkor volt olyan, hogy helikopterrel mentem és repült mögöttem a motorral és lőtt a gépisztollyal. És ez így permutálódik, ha lépek a következő sessionben és nincs egy sem az utóbbi időben, ahol nincs cheater.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák