Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ghard

    őstag

    válasz CactuS #30203 üzenetére

    Az a helyzet, hogy lassan eléri azt a szintet a játék, hogy a public session totál játszhatatlan.
    Most már nincs olyan session, ahol ne lenne csaló. Felmegyek hydrázni, 8 emberből biztos 2 nem hal meg, mert godmode on. Persze ez is csak akkor jön össze ha tudok folyamatosan 2 percet repülni anélkül, hogy kirúgnának a járműből, vagy fel ne robbantanák az egész szervert.... :DDD
    Komolyan mondom, régen a törtszerveres CS és CoD szerverek sokkal tisztábbak voltak ennél, szégyen ami most online néven megy a GTA-ban.
    Van zárt session, az csak crewnek és barátoknak van nyitva, úgy még lehet játszani rendesen.
    A heistekre vagy összejönnek normális emberek, vagy nem. Itt is találkoztam már csalóval, belaggoltatta a teleport hack-el az összes ellenséges repülőt, hát egy élmény volt :(((
    Bannt nem igen kaphatsz. Ha mégis, akkor megreklamálod. Itt egy stat kép, hogy megnyugodjon mindenki, aki attól fél, hogy bannt kap, ha pénzt szórnak rá, vagy a nevével ölnek le mindenkit. Én ennyi játékórával egyszer sem kaptam bannt, pedig a pénzem 80%-a "dobott" lóvé és nem egyszer kapok reportot is a sok kill miatt.

Új hozzászólás Aktív témák