Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kisza25

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz yozsee11 #23321 üzenetére

    köszi az infót, eddig főleg becsatlakoztam versenyekbe, mert nem szeretek sokat várni amíg pár ember megjelenik versenyre, de már egy kicsit frusztrál, hogy a legjobb köridő rendre az enyém, de mégsem nyerek, mert a semmiből megelőznek, meg elöl olyan, mintha a gázon és a féken állnék egyszerre, volt 2 nap mikor szerettem volna 11 győzelmet összehozni egy motorfejlesztésre, mentem 40-50 versenyt és mindössze 5x nyertem, mert rendre ez volt, hogy elrajtoltam feltörtem az élre és 3másodperc múlva megelőztek, persze én vissza és ez így megy a verseny végéig, hibátlanul végigmegyek, de az nyer akinek pont jól jön ki a vége, arról meg ne is beszéljünk, hogy szélárnyéban rám jönnek és kifordítanak, tudom ez nem normál verseny, de baromi idegesítő, hogy csak így bírnak megverni :W
    Mr.Csizmás E gombbal aktiválod amit felveszel verseny közben, a villám az nitro féleség, a rakétát azt az előtted lévőbe tudod belepirítani, a csavarkulcs meg megjavítja az autót, azt nem kell aktiválni

    [ Szerkesztve ]

    Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Új hozzászólás Aktív témák