Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fsb_essex

    tag

    válasz SoulReaver #20434 üzenetére

    A GTX960 kb 50%-al nagyobb 3d-s teljesítményt produkál a 750ti-nél, a 4GB meg kompromisszummentessé teszi a beállításokat vmem elfogyás szempontjából.
    De hogy mennyire járnál jobban? Azt nem tudom.
    Ha a pecs előtt kérdezed, akkor azt mondom cserélj, mert FHD@60Hz-en sokkal jobb beállításokkal játszhatsz mint a 750ti-vel.
    Most azt mondom nem tudom... a 750TI egy másik gépemben van és azzal is szép és akadásmentes játékélmény volt elérhető. A GTX960-at meg vissza kellet venni, hogy meg legyen a staboil 60fps.
    Nálam ez szempont, mert akkor lesz szép reccenésmentes a kép.

    Sokaknál nem okozott visszasesét a tegnapi pecs, de lehet a következővel nálam és még pár "panaszkodónál" is helyre áll a rend. Ha nem sürgős várj egy picit, vagy GTX970

    .
    (#20440) tomas51 Lehet hogy nem elég a 960 gpu ereje a 4GB-hoz viszont nálam 70%-os GPU terhelés mellet 3,5GB-ot használ a 4-ből a GTA5.
    A 4GB-nem az átlag fps növelése miatt kell, hanem a mikrolaggok és akadások csökkentése miatt GTA5-ben.
    Aki ezekre nem érzékeny annak nyilván nem kell a dupla memória.
    Más játékokban nem tudom mi a helyzet, de ha van letölthető demó, akkor megnézem mennyivel szalad 2GB főlé a Gtx960 gpujának megfelelő beállításoknál.
    5-7K felár a +2GB ramért... szerintem nem sok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák