Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mate

    nagyúr

    Felkértek topikgazdának, úgyhogy mostantól már ennek a topicnak is van :)

    A játék megjelenésének közeledtével (vagy távolodásával ügyebár :D ) egyre több kérdés fog felmerülni, így kérnék mindenkit, hogy maradjon a témánál.

    A másik fontos dolog, hogy PH-n tiltott a warez. Okulva más topicokból, megkérnék előre mindenkit, hogy mellőze a warezt. Jó lenne, ha nem zárnák be megjelenés körül a topicot emiatt. Más játéknál már előfordult ez.

    A másik, hogy ha jól láttam konzoloknak van külön GTA V topicja, így maradjon a topic a pc vonalon.

    Ezen felül fontosnak tartom majd a téma összefoglaló naprakészen tartását. Ebben szívesen veszek minden segítséget. Mivel már most is elég hosszú a téma összefoglaló, de túl sok lényeges infó nincs benne, így későbbiekben nem tartom kizártnak, hogy törlésre kerüljenek a fejlesztéssel, gta történetével foglalkozó sorok.

    Egyelőre csak a megjelenési időpontot írtam be. Remélem nem kell átírnom majd márciusban :D

    (#12433) ittakary: Ha jól tudom még átalakulóban van a rendszer. Jelzem majd, remélhetőleg javítják :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák