Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Millerchris

    tag

    Sziasztok!
    Elég komoly gondom van az Euronics áruházzal. Kaptam a Telemaxtol egy csere jogosító csere utalványt. Mindenki össze-vissza beszél arról, hogy pénzre átváltható-e vagy le kell vásároljam. A levasárlasra 30 napom van és biztosan nem szeretném ezt megtenni, mert eleve minden 20-30%-al drágább, + jelenleg semmire nincs szükségem. Ma bementem hogy próbáljunk meg egy ajándék kártyás megoldást. Számla másolattal mentem, mert az eredeti az első tulajnál van céges vasarlas, le van konyvelve.A fiatalember mondta hogy ok ezt biztos nem fogadjak el, mert ezt bárhonnan lefotozhattam hogy egy csere utalványhoz felhasznaljam, nekik az eredeti kell. Mondtam hogy rendben van, akkor az eredetit nyomtassak ki, minden normális helyen. (Kb 10 alkalommal más helyen az eredeti tulaj nevet bemondva pótolták). Nem, erre nekik nincs jogosultságuk. Fel évvel ezelőtt meg érdekes módon mégis ki tudtak egy biztosítós telefonnal nyomtatni.Végén elkezdett kiabálni velem, amit azóta sem értek, mivel csúnyán nem beszéltem vele, lehet egy kicsit ideges voltam ezek után, főleg miután benyogte hogyha nincs meg a számla lőttek a pénznek. Elég érdekes. Mit lehet ilyenkor tenni? Úgy érzem kellően hülyének néztek, ezek után semmit nem szeretnek vásárolni tőlük , egy létre elfelejtem ezt az áruházat.

    A holnap mèg messze van!

Új hozzászólás Aktív témák