Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    Üdv! Remélem jó helyre írok: több mint egy hete rendeltem a compkertől egy evga g3 550 tápot. 28210 Ft+kértem garifutárt, összesen 29k, mind ez 3 év garival ( a gyár 7 évet vállal, mindegy, egy bolt sem ad rá ennyit...gáz). Elvileg keddre érkezett volna meg, de mikor nagy nehezen elértem őket telefonon, közölték, hogy elnézést, de sajnos nem érkezett meg, csak még nem kaptam e-mailt, majd holnap vagy csütörtökön. Nos szombat van, azóta érdeklődtem, talán jövő hét lett belőle...
    Nem is ez a nagyobb gond, hanem az, hogy a honlapon időközben olcsóbb lett (28050), s a honlapjukon ugyanúgy 2 munkanapot ír, mint amikor én rendeltem (átvehető kedd 15 órától). Kérdésemre, hogy akkor én is olcsóbban kapom-e meg, az a válasz jött, hogy: "Az ár , a cégünk és Ön között létrejött szerződésben feltüntetett ár szerint fogjuk teljesíteni a megrendelését , függetlenül, hogy időközben lefelé vagy felfelé változik az ár"...
    Most nem is az a pár száz forint idegesít, hanem a hozzáállás: késnek, nem szólnak, tovább késnek, majd olcsóbban hirdetik a cuccot, ugyanazokkal a feltételekkel, s engem lekoppintanak.
    Ez jogos részükről? Mármint hogy nem csökkentenek árat. Plusz mennyi késés fér bele?
    Köszönöm, elnézést, ha túl hosszú lett... :R

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák