Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dühösvásárló

    újonc

    Üdv, igaz az, hogy az eladót nem érdekli, hogy az ember műszaki cikke tönkre ment, és a gyártó szervizeli hetekig is?

    3 hónapon belül másodszorra ment tönkre a laptopom, ami nekem MUNKAESZKÖZ!
    És hetekig javították!

    Úgy kellett kölcsön kérnem mástól egy laptopot amivel tudtam dolgozni, az eladó nem mondta, hogy tudnak adni egy másikat addig!
    Ismerős autóját össze törték, és a biztosító fizette egy másik kölcsönzését addig, még javították, mert nekui az autó MUNKAESZKÖZ!

    Csak úgy megjegyzem van ilyen...

    Most fogom vissza vinni ismét ahonnan vettem, és igaz az, hogy az eladónak nem kötelessége adni másikat? Vagy egy használtat erre az esetre?
    Gondoltam bedobom, hogy én megint hetekig nem tudok dolgozni!

    Azt mondta ismerős, hogy nekik semmi közük hozzá, hogy én filmet nézni, dolgozni, vagy wc ülőkének vettem-e meg a laptopot, az én bajom, oldjam meg!

    Ismét szerezhetek be valakitől egyet?
    Szerintem ez túl megy a tűréshatáron, hogy egy műszaki cikk 3 hónap alatt kétszer elromlik! Ezért már kárpótlást kellene kapnom!
    Rengeteg idő, nekem szaladgálni vissza vinni, sorba állni, jegyzőkönyvet diktálni, majd megint vissza menni átvenni...

    Senkit nem fog érdekelni hogy nekem ez gond?

    Mert szerintem most dühösen fogok oda menni és követelni hogy egy használható laptopot adjanak míg szervizelik akár egy hónapig is!

Új hozzászólás Aktív témák