Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • galingong

    csendes tag

    Sziasztok,

    Tanácsot szeretnék kérni tőletek, habár nem biztos, hogy van már értelme. Következő a helyzet:
    Vásároltam iPonnál tavasszal egy ilyen memóriát piros színben. Meghibásodott (lehet gyári hibás volt, nem tudom), fagyott a gépem néha, memtestben hibázott. Valamikor szeptemberben jutottam el odáig, hogy időm meg a munkáim engedték, visszavittem, mondták 2-3 hét, montdtam rendben, ez van.
    Másfél hónap elteltével közölték, hogy sem kicserélni sem megjavítani nem tudták, visszaadnák a pénzem. Rendben találtam a dolgot egészen addig, amíg meg nem néztem mit kapok ma azért a 32.000 Ft-ért amennyiért márciusban megvettem, ekkor láttam hogy a szóban forgó cucc ma 50.000 Ft fölött van. Amikor szóvá tettem hogy még mindig lehet kapni náluk, miért nem cserélik ki, nyilván levették a webshopból, de ugyan ez a memória fekete színben még mindig fent van. Kértem, hogy akkor cseréljék nekem más színűre, más típusúra, vagy valamit találjanak ki, ne én fizessek rá 20.000 Ft-ot, ez egy hónapja volt, azóta sem történt semmi. Ha mailt írtam vagy bementem személyesen mindig az a válasz, hogy készlethiány van, bizonytalan a beszerezhetőség, vásároljam le náluk a 32.000 Ft-ot, vagy visszaadják. Több mint két hónapja húzódik. Tudok valamit kezdeni a dologgal, vagy le kell nyelnem?

    Előre is köszi!

    - Szabó Gábor - +36-20-328-1536

Új hozzászólás Aktív témák