Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64052736

    törölt tag

    válasz jimpo #71636 üzenetére

    Nálam ugyan ez, csak annyi különbséggel, hogy idén halt meg az utolsó családtagom is. Én is magamra főzök. Összehangolom a feladatokat, amíg sül a hús, egyik fele, addig zuhanyzok, közben megy a mosógép, zuhanyból ki, jön a húsfordítás, aztán a krumpli. Lejár a program, akkor teregetés és krumplisütés. Van, hogy mosás közben futok a boltba. A mosogatás szintén így bekeverve. Délután szoktam futni, vagy este, ha nagyon meleg van. Olvasás, zenehallgatás, filmnézés és vége a napnak. Bár hosszabb lenne egy nap. A nem fut körülöttem senki, szintén zenész... Alkeszok, láncdohányosok mindenfelé. Akik futnak, azokat meg sajnos nem ismerem, csak köszönni szoktam, de nem állítom meg őket, mert edzésben vannak. A futást fel nem adnám senki kedvéért, meg a bringázást sem, sőt a túrázást is be szeretném iktatni és a görkorcsolya is vonz, de nagyon. :K Nálam nem az a kérdés, hogy miért futsz ennyit, hanem az, hogy miképpen tudnék még többet (persze lerokkanás nélkül). Tom legalább küldi az ívet, nem lebeszél, hogy rá fogok menni. Ez jó, sőt, nagyon jó, nem veszi el az ember kedvét. Némelyik futó itt olyan szép helyen lakik, hogy oda már gyémánt keménységű porc kellene a térdeimbe, mert szétfutnám őket. Ahol élek iszonyat pusztaság van, sokszor emiatt rövidítek, mert elunom a sablonos tájat. Ezek tolerálhatatlan dolgok egy másik embernek, már azt sem értik, hogy lehet úgy zenét hallgatni, hogy nem csinálok közben semmit. Aztán az étkezés a másik, a durvulás csak ezután következik. Mikor majd veszek fermentáló gépet és nyomom kifele a kefirt, joghurtot, fekete fokhagymákat, stb. A gyógynövények is katonásan sorakoznak a konyhapolcon, a kiöntő kannákkal és kőcserép poharakkal egyetemben. Ezt nem könnyű ám megemészteni egy ilyet még nem tapasztalt embernek. Nem is szoktam mondani senkinek, mert vagy kreténnek, vagy valami kuruzslónak néznek. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák