Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Agony

    aktív tag

    válasz ígyvanferi #65554 üzenetére

    Minden csak viszonyítás kérdése, ha már valaki lemászik a kanapéról annak haszna van! :D

    Viccet félretéve, külföldi youtube vlogokba többször láttam, hogy időre résztávoznak és ott rendszeresen előfordul 2 perc tempó meg valami (pl. 1 perc) pihenő... a 600M meg kb. betakarja a 2 percet... szóval szerintem nagyon nem lőhetsz mellé azzal hogy 400-at vagy 600-at résztávozol, úgyse pályán készülsz rövid távra, hanem hosszútáv futásban vagy érdekelt.

    Egyébként osztom amit írsz, a puha (és "magas") cipőkben nekem sokkal rosszabb gyors résztávokat futni, mint egy fapados, pörgős cipőben. A NB Rebel v2 is tök jó könnyű meg minden, de ha elkezded taposni szinte érzed ahogy viszi az energiát, míg küszöbtempón tök jól muzsikál. Az ASICS Metaracer is pl. egy tök jó résztávozós cipő... könnyű, pörgős, stabil... csak épp fele annyiért lehet venni pl. egy akciós ADIOS-t, ami ugyanazt tudja. Ilyen volt az Adidas Adizero Adios PRO is. Gyakorlatilag kiadtak egy sima ADIOS-t karbonlappal, ami az alacsony stack miatt kb. semmit nem tett hozzá, de legalább jól hangzott :D

    Start with a whisper, end with a scream!

Új hozzászólás Aktív témák