Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    Na ma is rosszalkodtam, 10km, 5:30min/km. :D [link] Érzésre olyan aerob határán ingadoztam, hegymenetben belassult és kicsit átment anaerobba, síkon és lejtőn aerob volt. Nem akartam nagyon megküldeni, de Feri időeredményén felbuzdulva gondoltam tolok én is egy kicsit gyorsabbat és egyenletesebbet. A 7-8-9-10 km elég egyenletesre sikerült, ahogy nézem: 5:27, 5:28, 5:28, 5:28, pedig nem figyeltem az órát, csak érzésre ment, és volt benne domb jócskán. :-) Ez alapján síkon nem nagyon tudnék most 50 perc alá menni, vagy komolyan meg kéne erőltetni magam. Egyelőre viszont még nagyon nincs itt az ideje, hogy 4-essel kezdődőeket fussak.

    Ami érdekes volt a maiban, hogy párszor igyekeztem felkapni a sarkam, mert mindig ha ilyen lassabbat futok, akkor szinte talaj szinten mozog csak, így tartalékolok. Most megfájdult a jobb combom egy kicsit tőle, ami végülis nem rossz jel, valszeg nagyon be van merevedve, rövidülve az egész, és nyújtanom kellene a combfeszítőt. Meg ugye az szokott fájni, csomósodni alapból, szóval nem egy nagy meglepetés. Mindjárt lezuhanyzom, aztán ráküldöm a masszázs gépet.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák