Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz Steelers #24195 üzenetére

    Haha, én pont az ellenkezőjét csináltam, elengedtem kicsit a lovakat, semmi kedvem nem volt ma a pulzus kontrollhoz. [link] Kiderült, hogy új max pulzusom van 189 a régi 187 helyett. Még majd csinálok többször is ilyet, hogy most tényleg kitolódott két ütéssel, vagy csak rosszul mér a kütyü. Az tisztán látszik, hogy a kevés téli futás rányomta a bélyegét a teljesítményemre, de azért közel sem annyira vészes, mint ami tavaly azonos időszakban volt. Körülbelül fél percet romlottam kilóméterenként, azt nyár elejére simán vissza tudom hozni. Ami kimondottan tetszett most, hogy 1 óra alatt megvoltam a szokásos távval, és valamiért a gyorsabb futástól nem fájnak sosem annyira az ízületeim, mint a döcögéstől. Gondolom a rövidebb időtartam, meg az eltérő technika miatt, passz. Péntektől folytatom a pulzus kontrollt, bőven van még mit tenni. (Endomondo elég furán kezeli, ha bemész az alagútba és elmegy a GPS jel. 4:00 körüli volt a tényleges max pace, 60km/h kicsit soknak tűnik. :D)

    Hát nagyon ugrál a grafikonod. Sokszor megálltál, vagy alapból így mér? Próbálj valami egyenletesebb tempót tartani, 150-ig még talán felmehet.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák