Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ati1979

    veterán

    válasz FeRRaR1 #32202 üzenetére

    Szerintem, hagyjad a sziszegős részt. Sokszor a felvétel a sz*r az a baj. Nekem ennél drágább fejes / füles is produkál néha furcsa dolgokat és hallok zavaró hangokat. Néha nem akarom elhinni bizonyos magas hangok, milyen "fémesen" szólnak. Ez hiss, azt hiszem így szokták angolul mondani.(lehet, hogy keverem)

    Én mióta kipróbáltam a neutront azt használom, sony walkman gyári lejátszó programját helyben hagyja. Pedig sok fejlesztés van mögötte szerintem.

    Én alapból nem használok eq-t. (Mondjuk a sony álítólag hardveresen + szoftveresen modifikál dolgokon a lejátszóinál. Ezzel persze nem lehet mit kezdeni. )
    Szerintem általánosságban minden esetben ront valamit a hangminőségen. Pont erről megy a vita a másik topikban. Talán az a konklúzió, hogy a high end cuccoknál ez nem feltétlenül igaz...

    Igen már én is javasoltam már pár embernek, hogy beyer fülest vegyen. :) Sokan inkább "laikusok" nem igazán ismerik ezt a márkát, pedig elég sokat letett már az asztalra. Igen igen jó fejeseket gyárt ez a cég nagyon régóta.
    Ha egyszer gyártanának egy több armaturás driveres cserélhető kábeles darabot, az engem biztos, hogy érdekelne.

    Az Sh meg alapvetően egy igen alacsony szintet képvisel a low end kategóriában. A konkurencia réges régen elhaladt mellette. Viszont a neve jól cseng és ennek megfelelően áraznak.

    Amúgy gratula ehhez a füleshez. :)
    Innen felefele lépni csak elég drágán lehet.

Új hozzászólás Aktív témák