Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zack

    nagyúr

    válasz TESCO-Zsömle #17209 üzenetére

    Az Xcape az az enyém volt, múlt hét végén adtam el a srácnak, és azért árulja, mert halknak találta i4-el. Gyorsan hozzáteszem, én max. alatt használtam, 2-3 vonallal, és így is elnyomta a külső zajokat, mi több a motorom hangját is, ami azért elég nagy szó. Szóval nála valami nagyon nem okés, mert a telefonunk egyforma. Vett helyette egy jóárasított Beats by Dr. Dre fülest, amivel elégedett. Az Xcape-pel semmi baja nem volt, tetszett is neki, csak halknak érezte.
    A Dr. Dre mondjuk homlok egyenest más hangzás, nem részletes, és a mélyekre erőteljesen ráemel, szóval nem igazán világos, hogy egy balanced hangzású Xcape után hogy tetszhet bárkinek is, de ez már a szubjektív kategória.

    Nem beszéllek rá egyikre sem, de én az Xcape-et venném ha nem túl fontos a mélyek kiemelése. Minden egyéb dologban jobb az Xcape, szinte nem egy kategória a kettő.
    Én azt mondom menj el sxerox-hoz (III.ker.Békásmegyer), és hallgasd meg az Xcape-et, és ha tetszik hozd is el, mert nehéz a beszerzése, ráadásul a v1 már olyan mint a fehér holló, a v2 meg állítólag nem lett jobb, mi több a v1-et jobbnak tartják.

    kessudio-ra meg ne halgass. Beszél össze-vissza. :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

  • Shufny

    őstag

    válasz TESCO-Zsömle #17209 üzenetére

    A TD egy basshead cucc. Csak futtábban hallottam, de mindenki jobbnak tartja az XR -t, akinek nem a mély mennyiség az egyetlen szempont. XR is volt nálam az Xcape v1, v2 és RE0 mellett. Szerintem közel sem egy kategória. A v2 leírások alapján nagyon hasonló az IE -hez. Azért hangolták át mert közkedveltebb karaktert akartak kihozni belőle, az-az a kiegyenlített helyett több mély. Az RE0 -nak viszonylag erősen le van vágva a legalja, de sokkal vészesebbre számítottam a leírások alapján. Így nekem nagyon kellemes meglepetés volt. A v1 kevésbé fogy el, de (valószínűleg az eggyel kevesebb hátsó rés miatt, ami azzal együtt, hogy kevésbé tudtam mélyen berakni, mert rövidebb a háza, valamivel kevesebb izolációt is jelent) kiterjedtebb hangja van, és tisztábbak a magasai. A v2 (és IE) kis mélykiemelése azt is jelenti, hogy nagyon mélyre lemegy, de még bezártabbnak és sűrűbbnek hangzik. Szeparáció és részletek terén így is lényegesen jobb még a Brainwavz M3 -nál is.

    Dinamikájuk nagyon jó egyébként, csak a többség még mindig a mély mennyiségre használják a dinamikus szót. Szóval, ha rákeresel, akkor megtalálod a véleményeket. Meg ezt a linket. Személyes preferencia erősen szerepet játszik mindig, és sokaknak (leginkább az "újoncoknak") "unalmasabb" az Xcape, mint az olcsóbb, divatosabb hangzású fülesek. Mint az említett példa is mutatja aprón... (kicsit fáj látni az ilyet. Gyanítom nem próbált ki egyetlen ajánlott fülest sem, az iBeats előtt. :( ) Ez egyébként slfln -é volt, nem zack -é.

Új hozzászólás Aktív témák