Hirdetés

  • Read Only Memories: Neurodiver teszt

    gp A 2064 folytatása négy teljes évet csúszott a legelső tervekhez képest – a jövő transzhumanista világa még mindig roppant érdekes, a történet azonban már nem robotok, hanem agybúvárok körül forog.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • gtamate2

    veterán

    Nos megjött a Plextone X41-M bejáratódott és egész szép hangja van, ennyiért mindenképp megéri, mondhatni best buy.
    A driver borítása tényleg nagyon minőségi hatást kelt, a mikrofon jó minőségű hangot vesz fel.
    A zenében most már kellő mennyiségű basszus van, viszont a soundmagic es18 valahogy tisztábban, közvetlenebbül szólt, de 3x ennyibe is kerül mondjuk.

    Ami nekem nem tetszik benne az a kábel anyaga, kellemetlen, nehezen lehet kisimítani és szélzajos is. (irtó kellemetlen ha hozzáér bármi a kábelhez miközben használod a fülest)
    A másik pedig az illeszték, a gyári számomra szörnyű, a jobb fülembe egyáltalán nem passzol -olyan nagy-. Nem tudjátok hogy hol lehetne olyan fajta illesztéket venni mint amilyen az es18-on volt?

    Alin nem találtam, pedig végiglapoztam 3$-ig (~10 oldal) :R

    *Sn0w

Új hozzászólás Aktív témák