Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Per Degaton

    tag

    Sziasztok!

    Én úgy néz ki eléggé befürödtem a Xiaomi Pistonnal.

    Sokat olvasgattam ezt a topikot meg másikakat is és bár az elején nem akartam 5K-nál többet költeni új fülhallgatóra a telóhoz, de végülis nagyon megtetszett, úgyhogy ezt vettem meg.

    Az eDigitalban szereztem be (nem tudtam dönteni az ezüst meg az arany között mindkettő tetszett, végülis az döntött az arany mellett, hogy arra valamiért 1 év garit adnak míg az ezüstre csak felet), minden szép és jó, boldogság van, eredeti Piston :)

    Hazaérve kipróbálnám a telómmal, várom a remek hangzást, erre WTF?!? :F Mi ez? Valami elképesztően fosul szóltak a számok, a Maxxell Metallic fülesem ezerszer jobb volt és tisztára olyan volt mintha a hangok egy része nem is szólna...

    Mondom magamnak iszonyat csalódottan, hogy ez lenne az agyondícsért Piston?!? Nem is értettem...
    Gondoltam megnézem az irányítóját, hátha legalább azok működnek a telómmal
    És ekkor történt a nagy meglepetést! Ugyanis mikor lenyomtam a gombot (azt az oldalit ahol csak egy van) hirtelen életre kelt az egész és szuperül szólt! :F Legalábbis amíg nyomva tartottam :D

    Tehát az van, hogy a telóm (ZTE Grand X IN) valamiért nem kompatibilis ezzel a fülessel vagy nem tudom és csak akkor szól normálisan ha folyamatosan nyomva tartom azt a gombot. :DD :DDD
    Amint elengedem egy kásás, hallgathatatlan fossá változik :O

    Kipróbáltam PlayerPro-val ás Google Music-kal is, mindkettőnél ugyanez, tehát elvileg nem a lejátszótól függ. Asztali gépre rádugva viszont rendesen szól, tehát nem is a Piston rossz elvileg.

    Szóval kissé csodálkozom... Létezik ilyen, hogy nem szól egy típussal normálisan a füles? Androidos teló. Igaz, hogy csak ICS, de ne már... Lehet vajon ezzel csinálni valamit? (A teló cserén kívül :D )

    (Gondolom az ezüstre cserélés sem megoldás, mert 99.9% hogy ugyanez lenne...)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák