Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Luissimo

    veterán

    válasz Shufny #10998 üzenetére

    [Akkor szerencsére béke van, leszállt az angyalka , hurrá !] :C :R :K

    Egyébként, a próba eredetileg nem volt tervezve, éppenhogy egy cowon S9-et szerettemvolna megízlelni, hogy mit tud hangzásban, mert annyira dicsérték itt az mp3-as fórumon. (illetve a J3 után vágyakoztam, de az nemvolt senkinek)
    aztán mint kiderült, az egyik fórumtársnak van egy S9 , ami hasonlóan jó és felajánlotta, hogy ha összefutunk, akkor megpróbálhatok vele ismerkedni.

    Aztán láttam, hogy milyen fülese volt hozzá, tehát így már két legyet ütöttünk egycsapásra.
    jól szól, nagyon is jól, de nekem kicsit olyan "zártnak" tűnt, nemtudom másképpen mondani, nem az agyamban szóltak a hangok valahogy, valami hiányzott, másvolt, nem az én hangzásvilágom.
    Nem azt mondom ezzel, hogy rossz, csak nem az én világom.
    Cserélgettem a két fülest, hallgattam a Cowont az autórádió line-in-jén is, megkellett állapítsam, hogy a lejátszó viszont tényleg egy csoda, olyat vennemkell, de a füles ( aminek az ára vetekedett a lejátszójéval, ) az már nemannyira beszélte rám magát.

    Még jó, hogy meghallgattam, mert előtte egy csomó jót olvastam róla, és komolyan elgondolkodtatott.
    kimaradt.
    ezért mondtam ,anno, hogy az IE8-at is megkéne hallgatni, ilyen drága kütyüket az ember ne rendeljen be zsákbamacskára.
    a SoundMagic PL30-ast bemertem vállalni, zsákbamacskaként, 4200 Ft.-ért és nembántam meg.
    Na, jóéjt mindenkinek, mindenkinek kívánom, hogy olyan fülest tudjon venni, amilyet csak szeretne. :D :) ;)

    themebuilder: a Xears-t viszont vetetek magamnak a müncheni ismerősömmel és elhozza majd zsebben, arra megintcsak kíváncsacsi vagyok !! :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák