Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    válasz hito #29660 üzenetére

    És a FHD közbeni 10x optikai zoom nem pótolhatatlan? :P Amúgy szerintem a Zoom is egész szépen rögzíti a hangot.
    Ez a telefon vagy nem telefon téma meg akkora egy baromság. Miért ne lenne telefon? Ugyanazokat meg tudom csinálni vele, mint amiket a 1020 tulajok - sőt számomra még kényelmesebb is a kisebb méret miatt (arról nem is beszélve, hogy a WP nálam még most sem alternatíva, de ez megint más tészta).

    YamatoVTEC: kicsiben nézve meg nem mondanám, hogy most 520-szal vagy 1020-szal készültek :)

    MR007RM: nekem aztán tök nyolc, hogy melyik telefoné a legjobb kamerás mobil cím, számomra az a lényeg, hogy kielégít a minősége, és hogy szeretem használni. Most az, hogy ma az egyik kollégám meglátta, és elkezdett örömködni, hogy végre tudja melyik telefon ez, végre tudja mire cserélni az iphone-ját, az már csak hab a tortán ;]

    Na, OFF vége, mindenki maga dönti el, hogy mit használ, mire van szüksége :)

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák