Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MR007RM

    addikt

    válasz legiaap #29649 üzenetére

    Ügye csak hülyéskedsz! :U Vagy csak provokálsz másokat? Én a fotóimmal az utóbbi 1,5 évben már bizonyítottam, hogy a 808PV 2.7 sec záridővel is jobbakat lő (éjszaka), mint bármelyik eddig kijött teló. Ezt meggyőződésből mondom, nem pedig akármi okból. Szebbek, részletesebbek a fotóim, nézz utána. Amúgy a záridő növelésnek semmi értelme nincs, mert a mozgó tárgyakkal nem tud mit kezdeni. Ha az S4 zoom jobbakat lőne a meglátásom szerint, már rég vettem volna(lehet baj van a szememmel), mert nálam az első a kamera, és csak aztán a többi egy telefonban. Gondolom ezzel csak egyedül vagyok így az egész fórumon. :D Na azért nem akarok senkit sem megbántani, csak ugrottam az írott soraidra párducként. :) Benyögtem a szokásost. :D

    (#29654) rizso: "Van egy olyan érzésem, hogy ma MR007RM is jön éjszakai állványos képekkel ;]"

    Na megállj csak adok én neked! :D De nem most, mert rengeteg munkám van. Azért a másik topikba tettem pár szösszenetet nemrég, át lehet elemezni. :K Amint lesz mit, jövök újra ide is.

    MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

Új hozzászólás Aktív témák