Hirdetés

  • Broken Roads teszt

    gp Azt, hogy mi történt az atomháborút követően Amerikában, jól ismerjük a Falloutokból. A Broken Roads e történetet ausztrál szempontból meséli el – igencsak hasonló eszközökkel.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Ilyen lehet a Samsung Galaxy Watch7 Ultra

    ma Renderképek mutatják meg a Samsung júliusban megjelenő új felső kategóriás okosóráját.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz Samott #108994 üzenetére

    Párat összeraktunk, aztán ami tetszett volna az drága volt és persze túl sokat akartam, ha már "mindent" is tud, akkor legyen rajt C64 és pár apróság, csak ezzel ismét végtelen+1 hegesztős órát el lehet verni. Maradtak poénnak a beépített játékos kínai klónok, meg hiába megy rajta pld. a PS1 is és sok más, azokhoz hiányzott az analóg kar.

    Ez egész értelmes lett volna, hátsó funkciókarokat nem teljesen értettem és pár éve nem néztem rá, hogy mennyire demóverziós a cucc, de a 3D ház tervezést feladtuk, nélküle meg elég ergya szegény.

    Ebben Novának van igaza, lerakja a cuccát, bele a 2 akármilyen ízlés szerinti kontroller és letojja a világot. Azóta megszültem annak az olcsóbb, de kevésbé hordozhatóbb változatát. Viszont eredeti hardveren (:-

Új hozzászólás Aktív témák