Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    Tegnap voltam a tripla LTD hotspotnál, de 320 limpettel 60t LTD és 67t tritium jött össze. Ez elég karcsú szerintem. Vagy a tripla hotspot már nem működik? Tritium már rám rohad annyi jön, LTD meg alig-alig. Értem én, hogy nerfelték, de ez azért gáz. :( Bele futottam egy bugba is. Szintetizáltam limpeteket, gondoltam így legalább nem maradnak kint a limpethez való materialok. Szintetizálás után nem mentek ki a limpetek. Mondja, hogy programing, de a limpetek száma nem csökkent. Se collector se prospector nem volt hajlandó munkába indulni. Repair/reboot, semmi. Limpet controllereket kikapcsoltam a moduloknál, semmi. Kiléptem menübe, vissza, semmi. Beugrottam SC-ba, majd vissza. Egy kalóz fogadott és közölte velem, kérne 1.2 M cr értékben árut. Ezt nem tudom, hogy kellett volna 15 mp alatt kiszámolnom Neki, plusz számlát kiállítani, de megtámadott én meg SC-ba menekültem. Vissza ugrottam, megint 2 hajó volt a radaron, mondom ok, akkor essünk túl rajta. Kiderült 2 bányász koléga. Ami vicces volt, hogy lézerették a sziklákat, az én collectoraim meg hozták be a fragmentjeit. :) Potyáztam kicsit, aztán odébb álltam.

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák