Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orientcx

    őstag

    válasz duvi #32608 üzenetére

    "Braben kimondottan elutasítja az ötletet(egymás közti kereskedés), mivel félti a játékot a goldfarmerektől"

    Pedig a multi crew-el már most is meg van a lehetőség az ilyesmire. Igaz, hogy a módszer kis szervezést igényel, és nem olyan villámgyors mint az egymás közti kereskedés(1 creditért adok el a "barátomnak" 200t painite-t), viszont a pénzen felül grindelhetek neki akár combat/trading/explorer rank-ot is.
    Azzal, hogy a második karakteremet beültettem az anyósülésbe azért a + pöttyért, ő mellesleg deadly-vé avanzsált, és puszta CZ és HazRES mókával 360 Misikével szórták meg a bankbetétjét annak ellenére, hogy a bounty-nak csak a 60%-át kapta(mivel eddig csak dangerous-ként ült be mellém elite hajóba),. Ezentúl ez a részesedése is emelkedni fog(sajnos nem tudom pontosan mennyivel, mert egyszer rábukkantam ugyan a táblázatra, de aztán soha többé nem találtam meg, de asszem 80% lesz)
    És ha valaki kereskedéshez ültet be valakit, akkor gondolom a jövedelem ennek a sokszorosa is lehet(fogalmam sincs, hogy ott milyen összegekről lehet szó, abban a műfajban kb annyira vagyok otthon, mint Fási Zsülike az énekművészetben :) )
    És ha már itt tartunk, valaki igazán beültethetne engem is a kondájába amikor felfedezni megy, ;) különben hamarabb fogják lekapcsolni az utolsó frontier szervert, mint hogy az explorer rankom is elite legyen. Ígérem, nem fogom leenni az üléshuzatot, nem fogok rendetlenkedni, csak szép csendben elücsörgök, és tetris-ezem a telómon(hogyan is fogalmazzak finoman, a tetris az a játék, amit pont annyira élvezek, mint a felfedezést :K )
    Lényeg a lényeg, a multi crew megadja a lehetőséget arra, hogy valaki úgy legyen tripla elite milliomos, hogy a keze életében nem érintett Hotast/joy-t/gamepad-ot/kalapácsnyelet/stb
    Persze tudom, ez nem fog széles körben elterjedni, de a lehetőség akkor is adott.

    [ Szerkesztve ]

    u.i.: Úgy látszik, nem tudom elégszer leírni, hogy aki komolyan vesz, azt beperelem

Új hozzászólás Aktív témák