Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gigafun

    senior tag

    válasz rtitusz #14103 üzenetére

    Bunkósbot Zakariásnál kezdtem a legelején, és végig ott is voltam, de a bónuszai már nem voltak kecsegtetőek, és elkezdtem egy kicsit kereskedni, ezért átálltam a vénlányhoz. Mivel volt kb 300 meritem, aminek a felét buktam az átálláskor, még mindig maradt 100 fölött, ami elég volt ahhoz, hogy rögtön 2-es szinten kezdjek a vénasszonynál, és azonnal kapjam az 5% bónuszt a kereskedelmi profitra. Aztán úgy döntöttem, hogy inkább fejvadászkodnék egy kicsit, amit most a Lavigny-Duval honorál a legjobban, ezért gyorsan feltornásztam a meriteim számát 200 fölé, így megint kettes szinten vagyok váltás után, tehát jár az 50% bónusz a bounty-ra.
    Egy kicsit mindig kergetnek utána, de nem jobban, mint máskor, azokat meg lelövöm. :)
    Egy dolog érné még meg, ha összefarmolom a 10k meritet, és tartani is tudom, akkor a heti 50 milláért érdemes csinálni. Ha 4-en összeállunk wingbe, akkor a 10k-t 3-4 óra alatt össze lehet farmolni, a fenntartáshoz szükséges 5k-t pedig max 2 óra alatt. Ennyi "munkáért" 50 milla szerintem nem rossz.

Új hozzászólás Aktív témák