Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duvi

    nagyúr

    válasz kozi71 #10202 üzenetére

    - "Hotasra nem lehet valahogy rátukmálni egy gombra, hogy mindig a reaktort célozzam?"
    Direktben a PP vagy bármelyik más alrendszert nem. Csak a subsystem lehet ráconfigolni. Next subsystem illetve previous subsystem gombkiosztás van a controls menüben. Elég ha egyiket beállítod és ennek a nyomkodásával gyorsan oda lehet léptetni a kívánt alrendszerre (PP) a harckezdetekor.

    - "Van összefüggés a fegyverek száma, és a sebzés közt?"
    Összefüggés van, de nagyobb fegyverek mindig többet érnek a kicsiknél. Pl. 4db small fegyó nem ér fel 2db large fegyverrel. Edshipyardon a fegyverek melletti sorban láthatod a DPS értéküket is. Ez alapján kalkulálhatsz, de vedd figyelembe az energiaigényüket is!

    - "Ennél nem lehet beállítani mikor használja el a töltetet?"
    De igen. A SCB-nak van dedikált billentyűzete is. Állítsd be a controls menüben. Ha több SCB-ot használsz, akkor érdemes több firegroupot csinálni és rátenni a másodlagos tüzelés gombra ezeket. Pl. 1-es firegroupban: elsődleges tűz gombon az összes fegyver tüzel, másodlagos tűz gombon az egyik SCB működik. 2-es firegroupban elsődleges tűz gomb összes fegyver tüzel, másodlagosra a másik SCB működik.

Új hozzászólás Aktív témák