Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Timer

    veterán

    válasz KillHates #6873 üzenetére

    Igen, az utóbbi két komment jól mutatja, hogy rossz a rendszer, és abban egyetértünk, hogy rugalmasabb időkeretre lenne szükség. Én valami olyasmit javasolnék, hogy feltöltő kártyás módszerrel az ember vásárol 50 repülési lehetőséget, és az applikációban elsüti akkor, amikor akarja, és erről nyilván kap értesítést az ATC is a problémák megelőzése érdekében. Ha jogsi kell a használathoz, ám legyen, akinek nem éri meg, majd nem repül. De hogy ez az egész helyzet miért minősítené a DOE-t, azt továbbra sem értem. Ez egy ernyő szervezet, összefogja a drónosokat. Mi ebben a baj? Nem ígér semmi olyat, amit nem tart be. Van tagdíj, mint egy golfklubban, de ott se rázzák az asztalt, ha játszani akar a kedves tag, de épp nem lehet, mert vizes a fű.Képzésük nincs, de nem is állítják, szemben sok más hazai piaci szereplővel.

    Ráadásul, a Te eseted azért is speciális, mert az írásod alapján dolgozol is a géppel, Nektek eleve rugalmasabb rendszer kellene, a hobbistáknak elég lenne az, amit én írtam fentebb.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák