Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • boaa

    újonc

    válasz AuraSync #6272 üzenetére

    Még egy válasz és ezt a részét én befejeztem, nekem erre semmi szükségem.
    Kérlek ne sértődj meg, én sem tettem. A típus dologban igazad van, de nem gondoltam rá, hogy idáig fajul a dolog, nem foglalkoztam vele. Illetve van akinek van jobb dolga, mint azt lesni az 560078 darab gyártó melyik nap hány semmire sem jó vackot ad ki. Pontosan mi a különbség a tz896 és a tz916 között. Ez jellemzően igaz azokra is akiknek a telefonjait nyomkodtam. Valaki valahol rájuksózott valamit, mit törődnek ők vele, hogy h789 vagy h643. Az én világnézetemben pedig az már régen rossz, mikor a saját gyártó nem tudja megmondani min fog működni a cucca és min nem. Én úgy gondolom ennek úgy kéne működnie, hogy megnyomok egy gombot és repül, nem előtte soha véget nem érő inkompatibilitási hurkokat kibogozni. Meddig tartott volna felírni a böszme nagy üres fehér dobozra, hogy mikkel megy? Az a két tucat név amit garantálni tudnak kifért volna. Persze nyilván a többségnek ez így megfelel, épp ezért működnek így a dolgok ahogy. Én pedig épp ezért igyekszem az egész alól kivonni magam, tudod csak ismétlem magamat, nekem erre nincsen szükségem és éppen ezért ahogy mondod, drón megy vissza és már bocsánat a kifejezésért, de sz@rok az egészre. Szórakoztassák egymást azok, akiknek ez így jó és ezt szeretik. Engem nem zavar, ha ezzel szórakoznak, viszont azt nem értem őket mért zavarja, hogy én inkább mással foglalkozom? A használt ketyerészést meg inkább hagyjuk, biztos itt is én vagyok a kivétel, de mást se látok, mint halomban álló garanciaidő után 2 héttel tönkrement, javíthatatlan elektronikai hulladékot, használtan vett két napig összetákolt vackokat. Az említett drón pedig arra, amire nekem kellett volna pontosan tökéletes lett volna. A meddig és milyen magasra repül a drónom című versenyt nyilván te nyerted volna meg, nyilván a tied minusz 96 fokban is működött volna, csak épp te nem mentél volna ki.

Új hozzászólás Aktív témák