Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MDanny

    senior tag

    válasz trec12 #63842 üzenetére

    Tegnap este/éjjel az M4-en UEFA női meccs nézhetetlen volt, tiszta szellemkép volt az egész. Most az atlétikai VB is borzalmas. Ha jól tudom műholdon (Thor) a DIGI a feladó, így a Direct One-nál is hasonló a helyzet, Telekom TV-n nem látom zűrösnek.

    Most úgy gondolom, hogy május végén hibát követtem el, hogy kötöttem egy év hűséget. Tulajdonképpen a DIGI dokumentumfilm csatornái a legfontosabbak számomra, valamint a BBC Earth. A DIGI csatornák kivezetése után semmi jelenleg létező nem tudja számomra pótolni az általuk nyújtott műsorkínálatot, még ha bekerül a Discovery többi csatornája, akkor sem. A telireklámos NatGeo, Spektrum már pár éve nem meríti ki az érdeklődésemet, nekem kifejezetten a DIGI Life és a DIGI World tájat- és kultúrát bemutató műsorai azok, amik ki tudnak kapcsolni heti 1-2 reggel/délelőtt. Hiányzik a régi Travel Channel, ami már csak a nevében az, a Discovery jobbára csak autós, aranykeresős és roncsos műsorokból áll, ha bekerülne a Discovery Science az is jobbára Hogyan készült műsorokból állnak, illetve délutánonként 6-8 éves világűrrel vagy a NASA-val kapcsolatos agyonismételt műsorokból. Ha bekerülne a History2 (aminek volt egy egyéves próbafutása a Telekomnál és néhány másik szolgáltatónál, de eltérő műsorrendje volt a nemzetközi verzióhoz képest és nem nem mindegyik műsor volt látható ezen, ami a nemzetközin igen), akkor az talán valamit pótolna, de nem hiszem, hogy cél lenne reklámmentes csatornát kínálatba tenni, nem ebbe az irányba mennek a dolgok.
    A TravelXP jó minőségű útifilmes csatorna, de a Direct One-nál csak angol és cseh nyelv van hozzá.

    Van Telekom TV és Direct One előfizetésem (ezeknél van BBC Earth HD), igazság szerint meg tudnám oldani 4 TV-re a dolgot, eddig a család is elvolt a DIGI csatornákkal. A FilmNow-nak is lőttek, a Filmbox Premium HD-n havonta 1-2 film ha érdekel, akkor sokat mondok. Sajnos van HBO előfizetésem is, itt ugye a MAX esetében is volt náluk kavarás, hülyeség volt megújítani az előfizetést... Ha közölnék, hogy mik fognak szerepelni a kínálatban, akkor kicsit könnyebb lenne, de lehet még kötbér kifizetése mellett is érdemes lenne lelépni. :(

    Xiaomi 11 Lite 5G NE 8/128GB EEA (Yettel VoLTE + Vodafone VoLTE), POCO F3 8/256GB EEA (Telekom VoWiFi); DIGI 1000/300 FTTH, Telekom 250/10 ED3 + Telekom TV M, Direct One Plus HD TV

Új hozzászólás Aktív témák