Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BDork

    csendes tag

    Sziasztok!

    Budapesten a X. kerületben lakom és Digi előfizető vagyok.
    Az alábbi SD típusú berendezést bérelem a Digitől:

    http://www.digikabel.hu/images/stories/sd_tipusu_berendezes_hasznalati_utmutato_digit_k3x.pdf

    A problémám az, hogy a fenti készülék valamennyi digitális adót megtalálta, de csak a felénél van kép, illetve hang. A többinél a kép és a hang "szétesik" ebből adódóan nézhetetlen az adás.

    Kijött a szerelő és azt mondta, hogy ez a box nem az övéké, majd mikor megmutattam neki a bérleti szerződést azt mondta, hogy biztosan hibás a box. Mindezt úgy állapította meg, hogy végiglapozta a csatornákat. Felajánlotta, hogy hoz egy másikat helyette és azzal biztosan működni fog. Egyéb mérést nem végzett. Nem jött vissza, de helyette felhívott az ügyfélszolgálat, hogy vigyem be kütyüt és kicserélik. Érdekes..... mintha ilyen történetet már olvastam volna ezen a fórumon.......

    Megjegyezni kívánom, hogy mielőtt visszavittem volna a boxot kipróbáltam egy másik készülékkel is és azzal is csak a csatornák fele nézhető. Ebből adódóan nem valószínű, hogy a box a hibás.

    Utánanéztem, hogy mely csatornák nem jók és azt állapítottam meg, hogy az
    S 27-től S 30-ig (354-378-ig) a csatornák nézhetetlenek, S 31-től S 34-ig (386-410-ig) pedig nézhetők. :W

    Mitől van ez? :F

    Ha tudja valaki a megoldást kérem segítsen!

Új hozzászólás Aktív témák