Hirdetés

2019. március 20., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2018-10-05 18:53:36

Mobilarena

Diablo 3 topik

Visszatérhettek Tristram-ba, hogy felfedjétek a Fallen Star sötét titkát és hogy teljesítsétek a küldetést, Sancturary megmentését a démoni inváziótól!

- Season 15 Now live!.

- Patch 2.6.1 notes (magyarul).
- Patch 2.6.1. Developer Chronicles - Balance Goals. (magyarul)

A Nekromanta pack megvásárolható 14,99 €-ért a Blizzard Shopban (csak) digitálisan! Infók magyarul!

Nehézségi fokozatok és drop esély táblázatosan: [link] és Season Journey Tracker [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

(#9851) nightmare13 válasza no01ricsi (#9850) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Nem törlik, csak a pénz utalása 1-2 napba beletelik néha. Nálam is eltűnt 3 cucc tegnap este, de ma ott volt a inventoryban.

Ne parázz, ezt megkapod majd.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#9852) D1Rect válasza no01ricsi (#9850) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Csigalom nyugavér.
Ha 72 órán belül nincs pénzed, kezdhetsz aggódni.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#9853) Pekkk

Pekkk
(fanatikus tag)

Ez a streamelő srác most tolt el egy dzsoít élőben: [link]
Elég merész. :)

(#9854) Robert1987 válasza Thrawn (#9844) üzenetére

Robert1987
(kvázi-tag)

A kezdők szerencséje!

Battletag: robert1987#2387

(#9855) Mrdevil válasza Pekkk (#9853) üzenetére

Mrdevil
(őstag)

Lehet ott náluk szabad ilyet, abban az Országban, vagy orvosi receptre van neki. :D

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS4 klán.

(#9856) Bobrooney

Bobrooney
(senior tag)

Skacok valaki segítene nekem végigmenni Infernon? Izualt már leütöttem :)

[ Szerkesztve ]

(#9857) no01ricsi válasza D1Rect (#9852) üzenetére

no01ricsi
(tag)

Már hogyne izgulnék :)
HA kiszámolom órabérre kijön kemény 110 Ft (persze csak érdekességképp írom nem sírásként)

PSN ID: PRicsi83

(#9858) HZoli87 válasza Bobrooney (#9856) üzenetére

HZoli87
(PH! kedvence)

Én pillanatnyilag ráérek, vegyél fel és segítek.

Üdv Zoli

(#9859) Bobrooney válasza HZoli87 (#9858) üzenetére

Bobrooney
(senior tag)

:R Elvileg küldte a meghívást :)

[ Szerkesztve ]

(#9860) mikromanus válasza Pekkk (#9853) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Normál inferno. Annak mi értelme van? Nem megy a multicheating (izé, multibox) komoly játékbeállításon? Pl MP 1? ;]
No nem szőrszálhasogatásból, de állítólag MP bekapcsolás után jobb a drop. Vagy ez act 3-on nem számít, mert az már nem változott? Hm... Mondjuk akkor is f@szság amit csinál. :Y :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9861) HZoli87 válasza Bobrooney (#9859) üzenetére

HZoli87
(PH! kedvence)

Igen, diablo a helyére került. :)

(#9862) Bobrooney válasza HZoli87 (#9861) üzenetére

Bobrooney
(senior tag)

De monsterpowerhez még nagyon kevés vagyok :DDD

(#9863) D1Rect válasza mikromanus (#9860) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

MP1-et a tempestrush monkkal lehet a leggyorsabban farmolni multiboxxal.
Gear kell hozzá sok reggel de négyszeres drop van, ami igen jó.
Igen, jobb a drop magas MP mellett, de nem négyszeresen.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#9864) Dan-szan

Dan-szan
(fanatikus tag)

Van egy cuccom, ami nem tudom hogy mennyit érne. Valakinek van ötlete? ( nem akartam szarozni a képpel, leírva spóroltam az időmmel):

Vile Ward
617 armor
+ 179 strength
+ 46 fire resistance
+ 73 all res.
+ 241 armor
+ 328 life per sec.
Ignores durability loss.

Az igazság csak nézőpont kérdése ! ** Xiaomi Redmi 5 Plus ** "Mert játszani jó!" #csakaHONDA

(#9865) mikromanus válasza D1Rect (#9863) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Pont ezt mondom. Nem kell harapni már ilyen "kora reggel". A gyerek infernon megy MP bekapcsolás nélkül. Azt' ennyi :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#9866) Bobrooney

Bobrooney
(senior tag)

Hogy lenne érdemes neki állni MP1-nek? Itt a barbárom és 1 milla goldom van, nem több :S

(#9867) D1Rect válasza mikromanus (#9865) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Amikor én néztem MP2-n csapatta.

(#9868) mikromanus válasza Bobrooney (#9866) üzenetére

mikromanus
(PH! nagyúr)

Ez fogós. Kb mindent lehet cserélni ezen olcsón. Szerintem simán dobnak itt neked páran jobb itemeket ingyen is. Majd megsasolom én is. kb 20 perc múlva. Ilyen fegyvert tonnaszámra kukázok. Túl alacsony a dps és annyira nem jó, hogy bármennyiért is elvigyék. Meg aztán kék sisak infernon?:DDD
No... 20 pperc ;)

(#9869) nightmare13 válasza Bobrooney (#9866) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Vegyél fel, megnézzük, van-e valamim a tatyóban :)

GraveHUNter#1971

(#9870) thomeef

thomeef
(őstag)

4 napja gondoltam egyet és indítottam egy barbárt a nagy op-s trollkodás után, 2 nap alatt 60 lett, azóta olyan 30-40 milkát költöttem rá, mp3-on halhatatlan:)
-->Hej<--

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9871) modern válasza no01ricsi (#9848) üzenetére

modern
(senior tag)

Paypal-os aukcióknál mindig kell várni legalább 2 napot.
Úgyhogy ne aggódj, a leállás szerintem ezt nem befolyásolta.

Mobilon hamarabb elérsz: 70/548-0839 vagy 30/890-7516

(#9872) Bobrooney válasza mikromanus (#9868) üzenetére

Bobrooney
(senior tag)

Fegyót úgy kaptam, de mérföldkövekkel jobb volt mint a másik ACT3 ment vele szépen :DDD
Meg mire gyúrjak jobban? HP Dam, Defes cuccok?

nightmare13: Okés fél óra / óra múlva fel tudok menni.

[ Szerkesztve ]

(#9873) nightmare13 válasza Bobrooney (#9872) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Fúú, most nézem, hogy kipakoltam vendornak mindendt... chc-s és chd-s kesztyűt tudok most adni talán... De nyugodtan vegyél fel, egy barbit már részben felöltöztettem cimbinek, ha találok valamit, majd adom neked :) (Ingyen adok cuccokat természetesen, kivéve ami olyan nagyon értékes, de ez talán még érthető)

Chc-s és chd-s gyűrű, amu beszerzése ajánlott, olcsón találsz jelenleg elfogadhatókat a lejáró aukciók között is szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#9874) Nordic válasza Bobrooney (#9866) üzenetére

Nordic
(Közösségépítő)

Ingem is felvehetsz...van 1-2 cumóm amit kinőttem... ;)

Más...csináltak ezek valamit az éjszaka a játékkal? Tegnap semmi gondom nem volt, de ma meg minden elittől folyamatosan összedöglök... :((( (ennyire azért nem vagyok másnapos... ;] )

[ Szerkesztve ]

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

(#9875) Bobrooney válasza nightmare13 (#9873) üzenetére

Bobrooney
(senior tag)

Nordic:
Éjjel volt valami az utit mert AH sem ment (nálam meg 1 ismerősnél sem), ma meg 5ös buffal 5ös paragonnal is rakás semmi volt a dropp is, ha meg hát engem is aláztak rendesen az elitek :DDD

Köszönöm szépen mindkettőtöknek! :R

[ Szerkesztve ]

(#9876) ProEvoFan válasza no01ricsi (#9848) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Agonizálás helyett inkább örülj. ;)
Gratulálok! :C

(#9877) AtHoS válasza modern (#9871) üzenetére

AtHoS
(PH! nagyúr)

Azt elárulhatnád, hogy miből következtettél PayPal-os aukcióra a leírt infóból :F

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

(#9878) modern válasza AtHoS (#9877) üzenetére

modern
(senior tag)

Hát vagy Paypal-ra mehet a pénz vagy az accjára, de gondolom 94€-t azért inkább Paypal-ra szoktak küldeni egyből. De lehet hogy ez szubjektív.

(#9879) proci985 válasza Nordic (#9874) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

tegnap-tegnapelőtt felment pár patch. pl a követők már nem spammelik tele a chatet, cserébe nem lehet a pofázásokat spacevel átugrani.

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#9880) D1Rect

D1Rect
(PH! félisten)

"Most lettem 60" Wizard/WD írjon PÜ-t egy Strongarm+Andariel sityak kombó jár ajándékba!

(#9881) Nordic válasza proci985 (#9879) üzenetére

Nordic
(Közösségépítő)

nekemeddig se spammelték tele(kikapcsoltam az options-ba), és továbbra is át tudom ugrani space-el, így most nem tudom ezt mire érted.

{Steam ID: Nordic_hun}_@_{BattleTag: Nordic#2851}_@_{PoE: Mekkel_EK}_@_Twitch: http://www.twitch.tv/nordic_87

(#9882) nightmare13 válasza D1Rect (#9880) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

:D Nem most (plvl9), de jó lenne látni, hogy milyenek a cuccok :D

(#9883) mar_tin válasza proci985 (#9879) üzenetére

mar_tin
(fanatikus tag)

Követők szövegelését eddig is ki lehetett kapcsolni a Sound menüben. Amit viszont észrevettem, hogy a követők megint megtámadják a tresure goblinokat. Pedig az 1.0.5 óta eddig működött.
A másik meg, hogy az ellenfeleknek néha le van ütve akár felére is a HP -ja már azelőtt, hogy a közelükbe érnék. Mondjuk ez már úgy hét közepe óta megvan.

[ Szerkesztve ]

(#9884) proci985 válasza Nordic (#9881) üzenetére

proci985
(MODERÁTOR)

na nekem spacet nem veszi már be. elsőre néztem is, hogy szövegelést már nem tudom skipeltetni.

opcióban eddig nálam nem volt kivéve, próbáltam visszaállítani (idegesítő végighallgatni a dolgokat), de nem csinál semmit. lehet már nem tegnap kezdte egyébként, kevés időm volt játszani.

mar_tin: én nem kapcsoltam semmit, de eltűnt egyik napról a másikra. cserébe a space bugzik.

[ Szerkesztve ]

The first rule of tautology club is the first rule of tautology club. // Social justice in lagom amount.

(#9885) D1Rect válasza nightmare13 (#9882) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Párszáz K a kettő együtt. Gemdealereknek nem adom. :P

(#9886) nightmare13 válasza D1Rect (#9885) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

:D Mintha annyira menne mostanában a piac :D Ez van, amikor válságban száll be valaki valahova :)

[link]

Ezeknél jobbak?

(#9887) D1Rect válasza nightmare13 (#9886) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Nem. :N

(#9888) nightmare13 válasza D1Rect (#9887) üzenetére

nightmare13
(senior tag)

Nah, akkor megnyugodtam :D

Ha esetleg van jó WD-Wizardnak való cuccod, ne spórolj a válasszal :D (Csóró vagyok!)

(#9889) AtHoS válasza modern (#9878) üzenetére

AtHoS
(PH! nagyúr)

Hehe..inkább el kellene olvasni amit leírt és nem tippelni, bár vagy eltalálod vagy nem. Most éppen nem sikerült megfelelően gondolnod... Innentől számára most fölösleges infó, hogy mennyi idő míg paypal-ra érkezik a pénz. persze ettől függetlenül később még hasznát veheti :B

Nem kell itt nagy dolgokra "gondolni", csak pl. amit leírt tranzakciós infót, abban hol látod a PayPal-ra vonatkozó levonást?

Vistaboy: "Nem kell, ugyanis nem lesz DNF-em. A demó alapján felejtős" válasz rá KKaresz45-től: "Ez van, ha gyorsan összecsapnak valamit"

(#9890) modern válasza AtHoS (#9889) üzenetére

modern
(senior tag)

Mondjuk ez igaz.
Csak még nem megszokott nekem hogy valaki 94€-t az acc-ján hagy.
Hát ez van. Sajnálom ha a téves info-m megbántotta a kis lelked...

(#9891) AtHoS válasza modern (#9890) üzenetére

AtHoS
(PH! nagyúr)

Semmi gond a lelkemmel, szelektív olvasással vannak néha problémáim :DDD

(#9892) modern válasza AtHoS (#9891) üzenetére

modern
(senior tag)

:Y :DDD

(#9893) mcsabee válasza mar_tin (#9883) üzenetére

mcsabee
(senior tag)

Igen, ez a HP-s dolog nekem is feltűnt. Mondjuk nálam nem a feléig, csak egy kicsit meg vannak sebezve, de elég fura.

Stay a while and listen...

(#9894) nepszter1

nepszter1
(PH! addikt)

Őszi szünetbe nagyon ráfüggtem ismét a diablo-ra de most kész szenvedés játszani nem tudom miért.

(#9895) D1Rect válasza nepszter1 (#9894) üzenetére

D1Rect
(PH! félisten)

Esetleg elmúlt a motiváció?
Nincs "miért"?

Inf dió killig egyértelmű, hogy mit kell csinálni. Aztán már neked kell kitalálni.

(#9896) nepszter1 válasza D1Rect (#9895) üzenetére

nepszter1
(PH! addikt)

Azt a gyűrűt akarom farmolni de csak lvl-1en megy sajnos de úgyse akar esni sehogyse :(

(#9897) Robert1987 válasza Bobrooney (#9872) üzenetére

Robert1987
(kvázi-tag)

Én is tudok adni 1-2 holmit, csak vegyél fel, aztán majd összefutunk!
robert1987#2387

Battletag: robert1987#2387

(#9898) Face8814

Face8814
(őstag)

Sziasztok!

Segítsetek már legyetek kedvesek mert a hócipőm tele van hogy nem tudok normális DPS számot elérni.
Milyen statra kellene rágyúrni, hogy jelentős emelkedés következzen be? Láttam 2-300k fölötti DPS-eket mágussal és néztem is a cuccaikat, de a statok nagy része nem annyival jobb ezeken a karikon hogy ilyen jelentős mértékű különbség adódjon. :F
Vagy még is???? :F
Mi az aminek a cseréje jelentősen megdobná a karakterem DPS-ét (10-20k növekedésre gondolok).
Van több mint 2100 INT, a Chrit Chance illetve az AS sem annyira rossz. A Crit Dam. mondjuk lehetne jóval magasabb is, de ez ennyit számítana? Vagy mi az ami elkerülte a figyelmem és nem fejlesztettem de kellett volna? Melyik tárgyat kellene cserélnem hogy nagyobb mértékű növekedést érjek el? A fegyverem ennyire szánalmas, vagy a pl a Source? :F
Itt a karakterem, légyszi nézzétek már meg. [link]

Előre is Thx. :R

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#9899) -=Libria=- válasza Face8814 (#9898) üzenetére

-=Libria=-
(PH! kedvence)

nem játszok wizzel, de az látszik hogy alapvető hibák vannak a gearben. Pl semmin nincs socket ? Fegyvernek hiába magas a DPS-e ha csak intelligencet ad, attack speed, critical hit damage, és socket nélkül - amibe mehetne még crit hit damage - nem ér semmit. 300K goldért már 1000 dps feletti wandokat dobálnak.

alapvetően ezeket kellene keresni minden cuccon amin lehet - chc + chd - de én mindegyiken csak egyet látok belőle, plusz a socketekkel kb nyernél 230 intelligencet pl, az is dobna rajta

egy ilyen build kb 12 millából megvan összesen - haver amikor összerakta, feltétel volt az itemenkénti 1M alatti ár

[ Szerkesztve ]

(#9900) adrian360 válasza Face8814 (#9898) üzenetére

adrian360
(őstag)

semmit nem ér a 33% crit hit chance, ha egyszer nincs semmi crit hit damage. ha jól látom 113% összesen, ami semmi. szerezz egy olyan fegyvert amin van chd, vagy soketes, és bele zöld kavics. kesztyűből is olyat vegyél amin van int / chd / chc

https://initiativeq.com/invite/SGzEayC3Q

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.