Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thrawn

    félisten

    válasz proci985 #79207 üzenetére

    Én vagy HF amut (dex+chc+chd+socket) hordok, vagy egy sima fire%+chc+chd+socket verziót. A refis elitet GR-ben el tudom intézni ha kivárom azt a pár másodpercet amíg eltűnik róluk, de PTR-en ez már nem lesz opció. A skippeléssel általában megszívom, mert általában nem marad elég hely magam mögött, hogy legyen egy kis játszóterem. Ezt a "smokescreen alól lövök" részt nem teljesen értem. Az SS hamarabb lejár, mint a Stampede, CD-n is van kb 1 mp-ig és annyi bőven elég hogy elfeküdjek.
    A lacunit én is utálom, egyszerűen szörnyű. Nem csak a mobot, a bracert is, mert bár hullott egy szakajtóval már, épkézláb darabot egyet se találtam. Persze PTR-en esett használható... :(((

    Leaderboardon egyelőre Nat DH-k vannak elöl (GR62) de lehet lesz más opció is azért. Akinek van több ideje (és szerencséje) PTR-en már kísérletezgetett. Ez a bolás build egész tetszetős, de nem tudom DPS-sel mennyire lehet kitömni.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák