Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz Xero #56174 üzenetére

    Frissítéssel el lehet mindent rontani, de a villódzást nem értem. Eddig bármilyen monitoron ha rossz felbontást állítottam akkor no signal üzenet fogadott. A megjeleníthető felbontások, torzan ugyan de bejöttek. 16:10-es monitoron a 16:9 és 4:3 felbontások is.

    1. Akinél 60-120 fps között megy a játék az lemondhat a 64 többszöröséről.
    2. Oké, de ezt most miért írtad? És milyen krumpli? Így is több lesz az fps zoomoláskor.
    3. Lehet hogy nem fogja a stabil 120-at tartani de nem mindegy hogy 300-ról droppol 110-re vagy 120-ról. Az egyik baromi nagy akadás és input lag növekedés, a másik pedig kevésbé zavaró.
    4. Ezt értem, de azért az i3 egy elég stabil biztos alapot tud adni. Hidd el egy régi Core 2 Duo és a DDR2 nem ugyanaz az alap, nagyobb az fps ingadozás.

    Én is tapasztalatból írom, ha régebbi és gyenge vasnál nem korlátozol, magaddal baszol ki. Persze jobb 128 fölött tartani azt a limitet.

    g4b3n:
    Kipróbáltam 16:10-es 1680x1050-es monitorom van. 1280x720 gond nélkül megy, csak torz, értelmetlen.
    Nyomd meg a monitoron az info gombot.
    V-sync a képtörések eltüntetéséhez kell, nem fps korlátozáshoz. A szinkronizálás miatt nő az input lag.

    Xero:
    Nekem is most jutott eszembe a rettegett D-Sub! :R :DD

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Új hozzászólás Aktív témák